İletişim

275\11 Sokak No.8 Bayraklı İzmir

08503467156

[email protected]

Paketleri İncele
Özgürce Çalışın
Her Altyapıya Uygun

VDS - Yüksek performanslı ve son teknoloji

Dedicated paketlerimize göz atın!

Son teknoloji donanımlar, yeni nesil işlemciler ve
güçlü network altyapısı ile performanslı kiralık sunucular

  •  En iyi fiyat garantisi
  •  Tam Kontrol
  •  Tek Tıkla Kurulum
  •  Otomatik Yedekleme
ekonomik hosting

Üstün teknoloji ile desteklenen

VDS Sunucularımıza göz atın!

Cloud S SSD DE 1
AMD EPYC™
4 CPU Cores
6 GB
100 GB NVMe veya
400 GB SSD

$22.40

/Aylık
Cloud M SSD DE 2
AMD EPYC™
6 CPU Cores
16 GB
200 GB NVMe veya
400 GB SSD

$32.20

/Aylık
Cloud L SSD DE 3
AMD EPYC™
8 CPU Cores
24 GB
300 GB NVMe veya
1.2 TB SSD

$39.20

/Aylık
Cloud XL SSD DE 4
AMD EPYC™
12 CPU Cores
48 GB
400 GB NVMe veya
1.6 TB SSD

$60.20

/Aylık
Cloud XXL SSD DE 5
AMD EPYC™
16 CPU Cores
64 GB
500 GB NVMe veya
2 TB SSD

$74.2

/Aylık
Cloud Battal SSD DE 6
AMD EPYC™
24 CPU Cores
120 GB
600 GB NVMe veya
2.4 TB SSD

$123.20

/Aylık

Avantajlı özelliklerimiz ile

Yüksek CPU, RAM, Storage Kapasitesi

SSD, NVMe Disk Seçeneği

Güçlü AMD İşlemciler

100 Mbit/s Paylaşımsız Hat

cpanel hosting

Sanallaştırma teknolojisi!

Klasik yöntemlerle fiziksel sunucuyu bir çok sanal sunucuya bölen ve CPU, RAM gibi kaynakların ortak kullanılabildiği sunucu teknolojisidir ve sunucu yönetimine yeni başlayan kişilerce tercih edilir. Cloud Server, CPU,RAM gibi kaynakların size dedike olduğu , üstün sanallaştırma teknolojisi ile genişleyebilen ve yüksek verimlilik sağlayan bir başka sunucu teknolojisidir ve özel konfigürasyon seçenekleri ve daha yüksek kaynakları ile VPS’e nazaran daha güçlü bir barındırma çözümüdür.

Hangisini seçmem gerekli?

ekonomik hosting

İhtiyaçlarınız için tasarlandı!

Dell EMC Storage altyapısı üzerinde çalışan ve çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış AMD işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşursunuz.

Güçlü Dedike Kaynakları

Güçlü dedike kaynaklar, çevrimiçi varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken özelleştirilebilir kaynaklardır. Bu kaynaklar, web sitenizin hızını, güvenilirliğini ve performansını artırmak için özel olarak ayrılmıştır. Yüksek işlemci gücü, geniş bellek kapasitesi ve hızlı depolama çözümleri gibi özellikler, sitenizin her zaman erişilebilir olmasını sağlar.

linux hosting

Sunucu üzerinde tam kontrol!

VDS sunucu panelimiz ile panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum ile sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, uygulamalarınızı dilediğiniz gibi veri merkezine uğramadan uzaktan kontrol edebilirsiniz.

VDS

Güçlü Dedike Kaynakları

Üstün VMWare sanallaştırma teknolojisi ile oluşturulmuş VDS sunucularda, CPU, RAM gibi fiziksel sunucu kaynakları yalnızca sizin kullanımınıza sunulur ve sunucu kaynakları üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. VDS sunucularımızdan fiziksel sunucu performansına yakın bir performans alırsınız ve aşırı kaynak tüketimine sahip , bulut tabanlı sistemlere ihtiyaç duyan projelerinizde asla yarı yolda kalmazsınız.

Cloud İçin Aklınıza Takılan Bir Şey Mi Var?

kurumsal hosting
VDS nedir ve nasıl çalışır?

VDS, sanal bir sunucu çözümüdür ve birden fazla sanal sunucunun tek bir fiziksel sunucuda barındırıldığı bir ortamda çalışır. Her VDS, ayrılmış kaynaklara sahiptir ve kullanıcılara bir dedike sunucu gibi kontrol ve esneklik sağlar.

VDS'in avantajları nelerdir?

VDS'in avantajları arasında yüksek performans, esneklik, ölçeklenebilirlik ve güvenlik yer alır. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre kaynakları kolayca özelleştirebilir ve istedikleri kadar kaynağı kullanabilirler.

VDS mi yoksa paylaşımlı hosting mi tercih edilmelidir?

Bu, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize bağlıdır. Eğer daha fazla kontrol ve güvenlik istiyorsanız, VDS tercih edilebilir. Ancak, daha uygun maliyetli bir çözüm arıyorsanız ve kaynaklarınızı başkalarıyla paylaşmaktan rahatsızlık duymuyorsanız, paylaşımlı hosting daha uygun olabilir.

VDS Kimler İçin Uygun

Fziksel bir sunucunun sanal bir bölümünü kiralayarak, kullanıcılara kendi özel sunucularını yönetme ve barındırma imkanı sağlayan bir hizmettir. sanal bir ortamda çalışırken, kullanıcılara ayrılmış kaynaklar sunarlar ve genellikle bir fiziksel sunucudan bağımsız olarak çalışan sanal makineler olarak düşünülebilirler.

Paylaşımlı barındırma hizmetlerine kıyasla daha yüksek performans, ölçeklenebilirlik ve özelleştirme imkanı sunarlar. Kullanıcılar, işletim sistemi seçimi, bellek ve depolama miktarı gibi özellikleri kendilerine göre yapılandırabilirler.

Büyük ölçekli web siteleri, uygulama barındırma, e-posta sunucuları, veritabanları ve diğer çeşitli çevrimiçi hizmetler için tercih edilir. Bunlar, fiziksel bir sunucun maliyetlerinden kaçınırken, aynı zamanda yüksek performans ve güvenilirlik sağlarlar.

Orta ve büyük ölçekli işletmeler için idealdir. Bu işletmeler, kendi sunucularını yönetmek ve özelleştirmek istedikleri için yönelebilirler. Bu şekilde, ihtiyaçlarına göre kaynakları ölçeklendirip yönetebilirler.

Ayrıca, web geliştiricileri ve sistem yöneticileri de VDS’lere ilgi gösterir. Teknik bilgiye sahip olanlar, kendi sunucularını yönetmeyi tercih ederler. Geliştiricilere ve sistem yöneticilerine büyük bir esneklik ve kontrol sağlar.

Domain Merkezi Sakinlerine Özel

Sitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

cPanel'den > Plesk ve Direct Admin panele tüm sunucu ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz.

Uzman Olmanız Gerekmez!

Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans ve Tam Donanım

Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.