İletişim

275\11 Sokak No.8 Bayraklı İzmir

08503467156

[email protected]

Paketleri İncele
Özgürce Çalışın
Her Altyapıya Uygun

Linux hosting paketleri

Full Performans ve Tam Donanım

  • Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.
ekonomik hosting
wordpress hosting

En iyi Linux hosting paketleri
Paketinizi seçin ve oluşturmaya başlayın!

20% indirim
Başlangıç

Kurumsal Hosting

20% İndirim
Profesyonel

Kurumsal Hosting

Save 20%
Kurumsal

Kurumsal Hosting

Diğer Ortak Özellikler

Ücretsiz SSL

Inodes Limiti Yok

Linux Plesk

LiteSpeed

Anında Kurulum

Ücretsiz Cloudflare CDN

Haftalık Yedekleme

cpanel hosting

Linux Hosting'de performans kesintisi yok!

Linux Hosting ile cebinizi koruyun!

Linux Hosting paketlerimiz ile etkileyici Web Siteleri oluşturmak için özel olarak tasarlanan bu hizmet, uygun fiyatlı Linux hosting çözümleri ile bütçenizi zorlamadan güçlü web siteleri hayata geçirmenizi sağlar. Güvenilir altyapısı, hızlı performansı ve kullanıcı dostu ara yüzü ile kendinizi online dünyada ekonomik ve etkili bir şekilde ifade edin. Linux Hosting ile işinizi internet üzerinde daha uygun maliyetli bir şekilde yönetin!

ekonomik hosting

Güçlü Web Hosting altyapısı!

Müşterilerimizin iş sürekliliğini sağlamak ve web varlıklarınıza yönelik her türlü riski ortadan kaldırmak için web hosting mühendislerimiz sürekli arge faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

Tek tık ile kurulum!

Dünyanın en popüler içerik yönetim sistemlerinin son versiyonlarını tek tıkla kurulum imkanı sunuyoruz. Üstelik hiç bir versiyon güncelleme işlemi yapmanıza gerek kalmadan yönetim gerçekleştirebilirsiniz.

linux hosting

Hız için yapılandırıldı!

SSD Disk, CloudLinux platform,Litespeed Web Sunucusu ile tam uyumlu olarak çalışan Ücretsiz LSCache modülü ile ile web siteleriniz çok daha hızlı ve performanslı çalışır.

VDS

Anti-Spam & Anti-Malware

Gelişmiş Anti-Spam ve Anti-Malware çözümlerimizle çevrimiçi güvenliğinizi sağlıyoruz. Web sitenizi istenmeyen içeriklerden koruyarak, kullanıcılarınıza güvenli bir deneyim sunuyoruz.

Web Hosting İçin Aklınıza Takılan Bir Şey Mi Var?

kurumsal hosting
Hosting (Linux Hosting) Nedir?

Linux Hosting, bir web sitesinde yayınlanmak istenen içeriklerin, sayfaların, resimlerin veya dokümanların internet kullanıcıları tarafından erişebileceği bir sunucuda (server) saklanmasıdır.

Plesk Hosting Nedir?

Plesk, Linux sunucular için kullanılan bir hosting kontrol panelidir ve cPanel'in alternatiflerinden biridir. Plesk hosting ismi de buradan gelmektedir. domainmerkezi.net sitemizdeki tüm Web Hosting, Kurumsal Hosting ve Plesk Reseller Hosting paketleri Plesk kontrol paneli ile gelmektedir.

Hosting Alırken Nelere Dikkat Etmeliyim?

Hosting satın alma işleminden önce birçok dikkat edilmesi gereken husus vardır. Ancak kısaca bahsetmek gerekirse işletim sistemi, disk kapasitesi, sistem kaynakları, mail kotası, mail gönderim limitleri gibi özelliklere dikkat edilmelidir. Ayrıca diğer kaynakların da limitsiz olması sizin kota veya diğer kısıtlamalara takılmadan işlemlerinizi yapabilmenize olanak sağlayacaktır.

Linux Hosting Kimler İçin Uygun

Linux hosting, Linux işletim sistemini temel alan bir web barındırma çözümüdür. Linux, açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir işletim sistemidir ve genellikle web sunucularında yaygın olarak kullanılmaktadır. Cpanel Hosting e benzer olarak Linux, güvenilirlik, performans ve güvenlik sağlama konusunda öne çıkan bir sistemdir ve bu nedenle web hosting için popüler bir tercihtir.

Linux hosting hizmetleri genellikle çeşitli açık kaynaklı yazılımlarla uyumludur ve PHP, MySQL, Python gibi popüler web uygulama geliştirme dillerini, web tasarım ve veritabanlarını destekler. Ayrıca, Apache veya Nginx gibi yaygın web sunucusu yazılımları genellikle Linux sistemlerinde kullanılır.

Linux tabanlı hosting çözümleri genellikle paylaşımlı hosting, sanal özel sunucular (VPS) ve özel sunucular şeklinde sunulur. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına ve bütçelerine göre uygun olan hosting planını seçebilirler.

Linux hosting, esneklik, güvenilirlik ve geniş bir yazılım desteği sağlamasıyla web geliştiricileri ve işletmeler için popüler bir tercihtir. Ayrıca, genellikle Windows tabanlı hosting çözümlerine kıyasla daha uygun maliyetlidir.

Domain Merkezi Sakinlerine Özel

Sitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

cPanel'den > Plesk ve Direct Admin panele tüm sunucu ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz.

Uzman Olmanız Gerekmez!

Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans ve Tam Donanım

Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.