İletişim

275\11 Sokak No.8 Bayraklı İzmir

08503467156

[email protected]

Paketleri İncele
Özgürce Çalışın
Her Altyapıya Uygun

Domain Merkezi Kısaca Kimdir?

1 Eylül 2023 tarihinde Lumi Web LTD Ailesine katılarak Türkiye faaliyetlerine devam etmektedir.

Domainmerkezi.net, Domainmerkezi.net.tr ve Domainmerkezi.com.tr 2017 yılında projelenmiş ve 2020 yılında domainmerkezi.net olarak kurulmuştur. 3 Mart 2020 itibari ile de domainmerkezinet olarak hizmet hayatına devam etmektedir.

Domainmerkezi.net ve Domainmerkezi.net benimsediği kullanıcı odaklı yaklaşım ile kullanıcılarına en uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti sunmaktadır.

domainmerkezi.net 2020 den bu güne tavsiyeleri ve referansları ile büyümüş bir servistir. Yılların tecrübesi ile her türlü soru ve sorununuza nazik ve hızlı yanıtlar vererek işlerinizi kolaylaştırmak en büyük amacımızdır.

Kullanıcılarımıza sorduğumuzda domainmerkezi.net'yi seçmelerindeki temel sebeplerin, domainmerkezi.net her türlü destek talebine anında yanıt alabilmeleri, karşılarında sürekli nazik ve yardıma hazır bir ekip bulabilmeleri ve fiyat performans hosting firması olduğunu söylemişlerdir.

Bize, her türlü soru ve sorununuz için iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz. Size her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

İster küçük bir kişisel web sitesine, ister her gün yüzbinlerce kişinin girdiği bir e-ticaret sitesine sahip olun, bizim için çok önemlisiniz!

Güçlü Alt Yapı

Güçlü Alt Yapı Domain Merkezi olarak hem sunucularımıza, hem de kullanıcı yönetimi sistemlerimizde birçok yazılım kullanıyoruz. Kullandığımız tüm yazılımlar lisanslıdır ve düzenli olarak güncellenir. Lisanslı yazılım kullanıldığı için anlık olarak tüm güncellemeler uygulanabilmekte ve her zaman maksimum güvenlik sağlanabilmektedir.

Ekonomik Fiyatlar

Biliyoruz ki birçok kullanıcı için hosting hizmetlerinde hizmet kalitesi fiyattan daha önemlidir, fakat Domain Merkezi olarak Fiyat Performans Hosting ve diğer ürünlerimizde kullanıcılarımızın en iyi hizmeti aldıklarından emin olsak da, en iyi fiyatı da sunmayı garanti ediyoruz

Modern Teknoloji

Sitelerinizin sürekli kesilmesinin ne kadar sıkıntılı bir durum olduğunu biliyoruz. Bu sebeple sitelerinizin kesintisizliğini garanti ediyoruz. %99.9 kesintisizlik garantimiz ile eğer bu sözümüzü tutamazsak, kalan hizmet süreniz kadar süre size ücretsiz hizmet veriyoruz.

Sorunsuz Hizmet

Gece vakti bir sorun yaşadığınız ve hosting şirketinizden sabaha kadar destek bildiriminize yanıt vermelerini beklediğiniz oldu mu hiç? Domain Merkezi ile bu sorunları yaşamazsınız. Bütün ekibimiz 7/24 mail hizmet verdiği için gece veya gündüz fark etmez, her talebinize dakikalar içinde yanıt alırsınız.

triangle

Sektörde Lider.

Domainmerkezi.net olarak, hosting sektöründe ki tecrübemiz ile bireysel ve kurumsal müşterilerimize en yüksek kalite internet çözümlerini rekabetçi fiyatlar ile sunmaktayız.
Firmamız hosting, Domain (Alan Aadı), SSL Sertifikası, en güncel yazılım ve yedekli donanımları kullanarak, güvenlik, müşteri memnuniyeti ve kesintisiz hizmet anlayışını en üst düzeyde tutmayı amaçlamaktadır.

Yer Sağlayıcı Ticari Ünvan İçin Tıklayınız.

iletişim

Çağrı Merkezimiz Pazar Hariç 09:00 - 00:00 arası hizmet vermektedir.
Mail destek sistemimiz 7/24 hizmetinizdedir

+90 8503467156