İletişim

275\11 Sokak No.8 Bayraklı İzmir

08503467156

[email protected]

Paketleri İncele
Özgürce Çalışın
Her Altyapıya Uygun

Hız, performans ve stabilite!
Güçlü Cloud Sunucular!

Full Performans ve Tam Donanım

  • Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.
ekonomik hosting

Üstün teknoloji ile desteklenen

Cloud Sunucularımıza göz atın!

SSD Cloud 800 DE
AMD EPYC™
4 CPU Core
8 GB
800 GB SSD

$32.20

/Aylık
SSD Cloud 2.4 TB DE
AMD EPYC™
6 CPU Core
12 GB
2.4 TB SSD

$39.20

/Aylık
SSD Cloud 3.2 TB DE
AMD EPYC™
10 CPU Cores
24 GB
3.2 TB SSD

$60.20

/Aylık
SSD Cloud 4 TB DE
AMD EPYC™
12 CPU Cores
32 GB
4 TB SSD

$74.20

/Aylık
SSD Cloud 4.8 TB DE
AMD EPYC™
18 vCPU Cores
60 GB
4.8 TB SSD

$123.20

/Aylık

Avantajlı özelliklerimiz ile

Fark yaratan özellikler burada!

Yüksek CPU, RAM, Storage Kapasitesi

SSD, NVMe Disk Seçeneği

Güçlü AMD İşlemciler

100 Mbit/s Paylaşımsız Hat

cpanel hosting

Sanallaştırma teknolojisi!

Klasik yöntemlerle fiziksel sunucuyu bir çok sanal sunucuya bölen ve CPU, RAM gibi kaynakların ortak kullanılabildiği sunucu teknolojisidir ve sunucu yönetimine yeni başlayan kişilerce tercih edilir. Cloud Server, CPU,RAM gibi kaynakların size dedike olduğu , üstün sanallaştırma teknolojisi ile genişleyebilen ve yüksek verimlilik sağlayan bir başka sunucu teknolojisidir ve özel konfigürasyon seçenekleri ve daha yüksek kaynakları ile VPS’e nazaran daha güçlü bir barındırma çözümüdür.

Hangisini seçmem gerekli?

ekonomik hosting

İhtiyaçlarınız için tasarlandı!

Dell EMC Storage altyapısı üzerinde çalışan ve çevik bir bulut mimarisi ile gelişmiş performans ve özellikler elde etmenizi sağlayan, yoğun işlem yükleri ve performans ihtiyaçlarınız için tasarlanmış AMD işlemcilerle 3 kata kadar daha fazla hıza kavuşursunuz.

Güçlü Dedike Kaynakları

Güçlü dedike kaynaklar, çevrimiçi varlığınızı en üst düzeye çıkarmak için gereken özelleştirilebilir kaynaklardır. Bu kaynaklar, web sitenizin hızını, güvenilirliğini ve performansını artırmak için özel olarak ayrılmıştır. Yüksek işlemci gücü, geniş bellek kapasitesi ve hızlı depolama çözümleri gibi özellikler, sitenizin her zaman erişilebilir olmasını sağlar.

linux hosting

Sunucu üzerinde tam kontrol!

VDS sunucu panelimiz ile panel üzerinden Remote/Reboot, API, IP KVM, yedekleme ve yeniden kurulum ile sunucunuzu istediğiniz gibi yönetebilir, uygulamalarınızı dilediğiniz gibi veri merkezine uğramadan uzaktan kontrol edebilirsiniz.

VDS

Güçlü Dedike Kaynakları

Üstün VMWare sanallaştırma teknolojisi ile oluşturulmuş VDS sunucularda, CPU, RAM gibi fiziksel sunucu kaynakları yalnızca sizin kullanımınıza sunulur ve sunucu kaynakları üzerinde tam kontrole sahip olursunuz. VDS sunucularımızdan fiziksel sunucu performansına yakın bir performans alırsınız ve aşırı kaynak tüketimine sahip , bulut tabanlı sistemlere ihtiyaç duyan projelerinizde asla yarı yolda kalmazsınız.

Cloud İçin Aklınıza Takılan Bir Şey Mi Var?

kurumsal hosting
Bulut bilişim (Cloud) nedir ve nasıl çalışır?

Bulut bilişim, internet üzerinden bilgi işlem kaynaklarına (örneğin, sunucular, depolama, ağlar, yazılımlar) erişim sağlayan bir teknoloji modelidir. Bulut bilişim, bu kaynaklara erişmek için internet tabanlı bir altyapı kullanır. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre bu kaynaklardan istedikleri kadarını kullanabilirler.

Bulut bilişimin (Cloud) avantajları nelerdir?

Bulut bilişimin avantajları arasında ölçeklenebilirlik, esneklik, maliyet etkinliği, yüksek erişilebilirlik, güvenlik ve kolay yönetim bulunur. Kullanıcılar, ihtiyaçlarına göre kaynakları kolayca ölçeklendirebilir ve gerektiğinde daha fazla veya daha az kaynağa erişebilirler.

Bulut bilişim (Cloud) ne tür işletmelere uygun bir çözümdür?

Bulut bilişim, her tür işletme için uygun bir çözüm olabilir. Küçük işletmeler, büyük kuruluşlar, girişimler ve hatta bireyler bulut bilişimden faydalanabilirler. Özellikle esneklik ve ölçeklenebilirlik gibi özellikler, bulut bilişimi her tür işletme için çekici kılar.

Domain Merkezi Sakinlerine Özel

Sitelerinizi Ücretsiz Taşıyoruz!

cPanel'den > Plesk ve Direct Admin panele tüm sunucu ve hosting siparişlerinizde web sitelerinizi ücretsiz taşıyoruz.

Uzman Olmanız Gerekmez!

Sunucu yönetimi ve güvenliği için uzman olmanız gerekmiyor. Alanında tecrübeli ve uzman ekibimiz sayesinde sunucularınız emin ellerdedir.

Full Performans ve Tam Donanım

Tüm sunucularımız modern trendlere uygun donanım ve yazılımlarla sürekli olarak güncel tutulmakta ve sizlere sunulmaktadır.

Sorunsuz ve Güvenli!

Sunucularımızda, bilinen tüm optimizasyon ve güvenlik tedbirleri uygulanmakta olup, herhangi bir olumsuz durum yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmaktadır.